Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д

Чорна п'ятниця 2019

До початку акції «Чорна п'ятниця 2019» залишилось

Розпродаж Black Friday на 27.ua – стань першим, хто купить з вигодою!

На 27.ua (Епіцентр) Чорна п'ятниця пропонує вигоду до 60% і здатна заощадити Ваш особистий і сімейний бюджет, а також дозволить отримати більше популярних речей з розпродажу за ті ж гроші. Така корисна пропозиція триває всього 10 днів, поки діє розпродаж Black Friday в нашому інтернет-магазині та доступні до замовлення акційні товари.

Встигніть замовити товар за найкращою ціною в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України!

«Чорна п'ятниця» в Україні

У 2019 році «Чорна п'ятниця» стартує 29 листопада. Незважаючи на те що наближається вже шостий подібний розпродаж, ще не всі українці знають про нього і, відповідно, не можуть оцінити всіх переваг, тому звернемося до витоків події.

Історія

Black Friday родом із США. Відразу після Дня подяки там починається грандіозний передріздвяний розпродаж. Зазвичай «Чорна п'ятниця» проходить у проміжку з 26 по 29 листопада, оскільки День подяки припадає на четвертий четвер листопада. Звичайно, це не офіційне державне свято, але багато американців беруть відгул на роботі, щоб весь день присвятити виключно покупкам.

Походження назви

У цей день магазини змагаються не лише вигідними ціновими пропозиціями, а ще й часом відкриття. Деякі великі ТРЦ починають роботу ще опівночі. Через наплив покупців у містах зазвичай кілометрові пробки, тому американські поліцейські й почали називати п'ятницю після Дня подяки «чорною». Також є версія, що назва пов'язана з ідіомою «іn the black» (з англ. дохідна ситуація) – отримання прибутку, як за весь рік.

Що таке «Чорна п'ятниця» в Україні

В Україні Black Friday проводиться з 2013 року. Звичайно, у нас не такий грандіозний розпродаж, як за кордоном. Але з кожним роком українські магазини намагаються все більше дивувати і радувати своїх покупців. До речі, особливо в цьому досягає успіху великий список інтернет-магазинів.

В основному вони надають 25-40%-ві знижки, але 27.ua щорічно знижує ціни до 60%. Найвигідніші пропозиції діють на такі товари, як меблі, сантехніка, освітлення, одяг, взуття, аксесуари та побутова техніка.

Кіберпонеділок

Навіть якщо хтось не встиг закупитися по повній у п'ятницю – не біда. В Україні зазвичай «Чорна п'ятниця» триває ще й на вихідних. Крім того, існує «кіберпонеділок», у межах якого розпродаж діє тільки в інтернет-магазинах.

Правда про «Чорну п'ятницю» в Україні

Але, як завжди, є й інша сторона медалі. Виявилося, що не всі магазини ведуть сумлінну гру. Деякі з них навмисно завищують ціни перед «Чорною п'ятницею» з подальшим нібито їх зниженням. Такий розпродаж можна назвати умовним, тому багато споживачів досі не довіряють грандіозним знижкам. Але великі ритейлери не збираються жертвувати своєю репутацією, тому їхні акційні пропозиції дійсно варті уваги.

Як підготуватися до «Чорної п'ятниці»:
  • Потрібен список покупок. Для традиційних магазинів це може бути паперовий листочок, але для онлайн-шопінгу, додайте товари, що цікавлять, у кошик заздалегідь.
  • Починати купівлю варто з найважливішого і найнеобхіднішого, щоб не прогавити свій шанс.
  • Завчасно підпишіться на розсилку від інтернет-магазина 27.ua, вкажіть свій e-mail і деякі інші дані, Ви будете першими дізнаватися про акції та розпродаж.

Отже, «Чорна п'ятниця» – подія, до якої варто готуватися. Робіть списки покупок, але при цьому моніторте ціни заздалегідь, та не втрачайте можливість отлимати вигоду.

Читати повністю