Дзвінки з мобільного безкоштовні

Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone і lifecell безкоштовно по всій Україні

Передзвоніть мені
20.06.2017 11:47:09

Ідеї для подарунків

Особлива подія в житті близької людини – це унікальна нагода висловити свої почуття і розділити з нею радісні емоції. Проте нерідко наближення важливої дати змушує довго ламати голову над вибором подарунка, а там і до паніки недалеко…

Ми підготували кілька порад, які допоможуть зробити Ваш подарунок ідеальним.

Створіть список

about-image

Згадайте всі можливі вподобання і хобі людини, якій Ви збираєтеся вручити презент, та запишіть їх на аркуші паперу. Приділіть цьому заняттю щонайменше 2–3 хвилини, враховуючи всі можливі варіанти. Ви будете приємно здивовані тією кількістю речей, які потенційно зможуть стати ідеальним подарунком, особливо якщо відразу поєднати кілька з них.

Подаруйте емоції

about-image

Чудовим подарунком людині, яка, здавалося б, має все, можуть стати нові враження та емоції.

Наприклад квитки на концерт улюбленого артиста, сертифікат на навчання в кулінарній школі чи похід до парку атракціонів. Приємні спогади і пережиті почуття надовго закарбуються в пам'яті близької людини, підкреслюючи невидимий зв'язок між вами.

Загляньте в минуле

about-image

Можливо, Ви зібралися на свято до людини, яка нещодавно закінчила школу, університет чи відзначатиме річницю весілля? У такому випадку доречним подарунком може стати оригінальна рамка для фотографій, картина із зображенням пам'ятних моментів, колаж із спільними фото чи навіть справжній вечір ностальгії з проектором і спогадами. Лише від Вас і Вашої уяви залежить, що обрати.

Використовуйте Інтернет

about-image

Чимало активних користувачів соціальних мереж мають на своїх сторінках списки побажань. Цілком можливо, що і Ваша близька людина має такий список. Скористайтеся ним, щоб знайти свій ідеальний подарунок і зробити їй приємний сюрприз.

Якщо потрібного відшукати все ж не вдалося, спробуйте простежити за дописами, коментарями і репостами людини. Імовірно, що саме це наштовхне Вас на правильний хід думок щодо пошуку презенту, який відповідатиме інтересам особи.

Зробіть подарунок своїми руками – додайте частинку себе

about-image

Оригінальна листівка ручної роботи, власноруч зв'язаний шарф, авторський малюнок чи присвячена пісня – це лише кілька з численних способів виразити свої почуття. Одержувач такого дарунка точно не залишиться байдужим і берегтиме його як один із найсвітліших спогадів про Вас.

Перетворіть просте привітання на захопливу пригоду

Проявіть творчий підхід і, заздалегідь заховавши презент, запропонуйте людині виконати кілька цікавих завдань, щоб його знайти. Такий квест принесе безліч веселих емоцій як винуватцю свята, так і гостям, особливо якщо останніх також залучити до їх виконання.

about-image

Іноді кількість може означати якість, якщо загорнути багато невеликих подарунків у індивідуальні упаковки. Не слід переоцінювати радість людини від розгортання кожної приємної дрібнички, навіть якщо це звичайний оригінальний магніт на холодильник чи улюблені цукерки.

Поділитись: