Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
10.12.2018 16:59:00

Подарунки для колег: просто і креативно

Привіт! Ви запрошені на збори. Який привід? Взаємокорисний. У вас - скоро корпоратив, церемонія «Таємного Санти» та інші різдвяні витівки. У нас - думки на цей рахунок. Ні, мова не про проведення свята, а скоріше про подарунки. Будь-який ваш колега - будь то авторитетний бос, мовчазний кур'єр, дивакуватий айтішник або гіперактивний менеджер - в глибині душі чекає сюрпризу і чарівництва, як в дитинстві. Так порадуємо ж їх!

У циклі новорічних статей ми вибираємо прості, але душевні подарунки для нашого оточення. А задля більшої об'єктивності - внизу під кожною ідеєю наводимо аргумент, чому раптом цей предмет дарувати не варто. Все по чесному. Поїхали!

Час на читання: 6-7 хвилин

Подарунки для колег: просто і креативно

Неймовірно, але щоденники та блокноти – №1

Уже передчуваємо гомеричний сміх по той бік екрану. Мовляв, «гарненький початок – наші офіси і так переповнені щоденниками». Однак практика показує: з душею подарований щоденник знаходить теплий відгук у серці ділової людини. Або не ділової. Креативної. Відповідальної Загалом, будь-кого, хто працює з людьми, у сфері послуг, комерції, медицини або навчання, тобто – має потребу так чи інакше конспектувати. І взагалі, як би безсердечно не звучало, але якісний щоденник – це ще й практичне рішення для великих компаній. Виходить масове обдаровування, без особливих проблем. І всім приємно.

Щоденник у подарок колезі

А що по асортименту? Ось три основні види щоденників:

  • 1. ДЩ (діловий щоденник). У класичному варіанті – датований, тобто має «вбудований» календар на кожен день. Відрізняються тільки розміри і обкладинка. Хочете планувати своє життя брутальніше? Будь ласка – чорний стьобаний під шкіру. Працюєте в жіночому мімімішному колективі? В такому випадку, якщо подаруєте щось ніжне і гарне – десь замуркотить одне котенятко. Все максимально просто.
  • Види ділових щоденників

    Щоденники на 2019 рік, зліва направо: чорний Buromax Donna A4, бірюзовий Buromax Bella A5 и недатований Cr236-6s Cross А6 з ручкою

  • 2. Блокноти (записні книжки) розпізнають за відривними листами. Накалякав щось важливе, і, хрясь – лист відірвав. Взагалі, вони швидко закінчуються, а тому віддаємо перевагу товстенькому, не менш ніж на сотню листів екземпляру. Важливий момент із блокнотами – незважаючи на безліч дизайнів, приїлося вже майже все. А тому, почали відверто експериментувати з матеріалами. Кожзам, пластик – минуле століття. А ось силікончік – те, що треба. Весело, кумедно, приємно тримати в руках.

Силіконові блокноти

Силіконові блокноти

Забудьте цю ідею, якщо... Усі професії важливі. Але далеко не всім за родом діяльності призначено користуватися всілякими зошитами. Ну правда.

Ручка-невидимка – канцелярська мрія

У продовження записувальних тем. Гарним доповненням до паперів буде диво ̶ж̶інка ручка. Одвічна офісна тема «втрачених ручок» знайома всім не з чуток. Деяких рятує крайній індивідуалізм – коли кожен намагається виділитися своїм суперунікальним пишучим приладом. А хтось – навіть не заморочується. Взагалі, якщо вже тримати курс на ручки, то потрібна та сама «фішка», історія, цікава технологія. Наприклад, ручки... названі в честь флагманського корабля японського флоту. Ти ба! Просто один токійський інженер сильно захоплювався морем і дав своєму продукту ім'я Pilot.

Ручка в якості подарунка колезі

Ручечки виготовляються за мірками найміцніших кораблів і відрізняються низкою цікавих характеристик:

  • - гелеві і ролерні моделі з лінійки Begreen, наприклад, зроблені повністю із сировини, що переробляється – пластикових пляшок;
  • - є «потужна» серія з карбідо-вольфрамовим покриттям – їм падіння і удари взагалі не страшні;
  • - в кулькових моделях внутрішня кулька під час свого «високошвидкісного» (до 5000 обертів/хвилину) руху розігрівається, завдяки чому досягається максимально плавна подача чорнила.

Ну, а вишенька на торті – абсолютна стертність всіх ручок лінійки Frixion. Як?! Просто вони начинені термочутливими чорнилом. Тобто за потребою можна просто потерти написане гумкою, і воно зникне. Тертя = тепло = прощавай рядок. Навіть дуже актуально для «екологічного» внесення виправлень і ведення... таємного листування.

Ручка гелева Pilot Frixion Point BL-FRP5-L синяя

Ручка гелева Pilot Frixion Point BL-FRP5-L синя

Забудьте цю ідею, якщо... Знову ж. Абсолютно зрозуміло, що співробітник, який за службовим обов'язком рідко торкається пера, покрутить біля скроні побачивши такі новорічні дарунки. Ідейка суто з офісно-ділової площини – пам'ятайте про це.

Флешмоб: зроби співробітника розумнішим

КП – це корисні подарунки. Те, про що кричать на кожному кроці, і те, що так не люблять ваші половинки. Але ми ж на роботі. А значить... підвищуємо-с кваліфікацію-с. Це можуть бути книги, інтелектуальні ігри і всілякі розвивалочки для дорослих.

Наприклад, картки для вивчення англійських слів за системою Себастіана Лайтнера. Це прямо коктейль з інтерактиву, гри і навчання. Фішка в тому, що учень не розлучається з ними – у транспорті, в перервах між справами, в очікуванні – всюди у нього є можливість повторювати матеріал. Не без вимог – мінімум по 5 повторень. Діє така система на відмінно, особливо для ледачих.

Видавництво English Student пропонує портативні коробки різних рівнів знання: А1, А2, В1, В2, С1, С2. Усередині – 500 карток зі словами на різні теми. Тобто «вступити в гру» можна з будь-якого рівня. Стикаємося з проблемкою: як у великій компанії, якщо вона не міжнародна (де апріорі всі англомовні) визначити, у кого які знання? Найбільш адекватний шлях – провести тестування персоналу, що, звичайно ж, лягає на плечі HR-відділу. Рівні розроблені для всіх: «майстрів» граматики; тих, хто вільно читає; впевнених балакунів; новачків, які пізнають англійську через фільми із субтитрами. Як результат – значне розширення лексичного запасу у всіх «учасників».

Задумка №2 – вручити колезі бізнес-літературу. Це взагалі з області класики, зовсім не вульгарно – саме те, що треба.

Читання бізнес-літератури

Забудьте цю ідею, якщо... Ваш знайомий не відрізняється знаттєлюбністю. Є колективи, де, по правді кажучи, досить консервативний настрій. Де святкову программу вважають за краще не змішувати із самовдосконаленням, тому незрозуміло-повчальний презент буде зустрітий з багнетами. Правильно. Розважатися теж треба. Хоп. Хей. Ла-ла-лей.

Подарунковий сертифікат – відповідь «так»

Маючи на руках ПС (подарунковий сертифікат) – радійте. Адже тут є практично 99% гарантія порадувати товариша по службі. Не просто награне «ух ти» у відповідь, ні. Сертифікат дає досить високу свободу дій. ПС на вигляд – просто пластикова карта з грошовим номіналом або із зазначенням певної послуги.

Та краще разочок привести приклад, аніж сто раз розповідати: Епіцентр-карта на 250, 500, 1000 грн відкриває двері до найширшого асортименту товарів: від електроніки до текстилю, прикрас, книг і будматеріалів. Людина приходить, вибирає, віддає ПС і отримує за нього щось потрібне і бажане особисто для себе. І, по секрету: дарування ПС практикується в компаніях навіть ще частіше, ніж ви можете уявити. Строго та зі смаком. І головне – можна обійтися без одвічної гри «Угадайки».

Подарункова карта Епіцентру

Подарункова карта ЕпіЦентр

Забудьте цю ідею... Якщо надійшло пряме побажання "сюрпризу". Із серії: «тільки не гроші і не сертифікати!» або «здивуйте мене своєю фантазією».

Побешкетуймо: Комікси і мультики

Не обов'язково бути затятим фанатом, щоб зрадіти подарованому коміксу. А ось якщо колектив у вас з певним ухилом і ви, плюс до всього, корпоративно відвідуєте різні косплей-виставки, тоді й поготів «немає часу пояснювати» – даруйте комікси!

Цей особливий вид мистецтва іноді помилково приймають за який-небудь книжковий, літературний жанр. Але ні, заковика в тому, що світ коміксів є частково закритим від інших, і щоб стати профі в «скануванні» і «трактуванні» мальованих історій, знадобиться певна підготовка. По суті, це вид чтива, що передує мультиплікації та кінематографу. Якщо за знятим фільмом проникати в сюжет завжди легко і приємно, то родзинку в мальованому світі – потрібно ще визначити. Це дає головний бонус для простої людини – можливість змусити свою фантазію позайматися гімнастикою. Нахили в сторони, розтягнення у всіх напрямках, і... підвищений рівень творчого мислення в карму. Переглядаючи мальовані сюжети, в голові часом складається такий екшн, що Голлівуду і не снилося.

Асортимент коміксів

Як же вибрати сюжет? Найбільше на прилавках, звичайно, тем про супергероїв. Але, є й інші спрямованості: реальні біографії, комедії, жахи, детективи. Не забуваємо і про різні школи: американську, японську (манга), бельгійську. Так що, все як на базарі – вибирайте до смаку.

Як підсумок: даруючи знайомому ілюстрований журнал – ви, по суті, ділитеся хорошим настроєм і кладете фантастичну історію в бібліотеку його головного мозку. Ось такий ви імпозантний Дід Мороз!

Комікси і наша фантазія

Ще один варіант подарунка з цієї опери: який-небудь предмет із символікою класного мультфільму. Тут бажано мати точну інфу, що співробітник/знайомий/друг явно фанатіє. Можливо і вам знайоме це відчуття: коли дуже подобається персонаж, і тут у вас з'являється мила чашка з його зображенням. Яскравий приклад: кіт Саймона. Це авансом 100 балів недозованої любові від всіх, хто в темі. Ну і товарів із зображенням Simon's Cat – хоч греблю гати, кожному можна підібрати щось унікальне.

Посуд із зображенням Simon’s Cat

Забудьте цю ідею, якщо... «Претенденти» на подаруночок можуть стійко ігнорувати мульти-комікс-розважальну тему , бути взагалі з іншої «галактики» інтересів, яких у світу в запасі чимало. Мають право. Ви ж краще знаєте свого партнера по бізнесу/начальника/підлеглого/соратника, і, якщо це про нього, навіть не читали весь попередній розділ.

Скромне нагадування: календарі-2019

Наостанок про бюджет. Не у всіх він, до речі, гумовий. А якщо навіть він у вас безмежний, тоді до діамантового кольє підкладіть під ялинку колезі... календар!

Це корисно для офісних приміщень/кабінетів практично будь-якого призначення. Один погляд на стіну (в разі підвісного варіанту) за частку секунди прояснює ситуацію: куди простіше, ніж заглядати в смартфон. До того ж, бонусом з'являється милий ритуал – щоденне переміщення «червоного квадрата», що зазвичай довіряється одній відповідальній особі у всьому колективі. Так що, ціла історія з цими календарями. Як і з їх дизайном – ось де привілля. Адже приурочити календарик можна практично до будь-якої теми. Ну, а в 2019 році – перші позиції займає Його Величність Поросятко.

Новорічний календар на 2019 рік

Забудьте цю ідею, якщо... Друзі, багатьом з нас друкована продукція сиплеться просто з неба – в офісі з цим проблем немає і не було. Обійтися без календаря – можна. Але обережно.

В цілому, ставка в статті зроблена саме на друковане – канцелярію, книги. І так, це працює. Головне – правильно подати. Епіцентр бажає вам веселих корпоративів, нових корисних бізнес-знайомств, яскравих проектів, вигідних угод, розуміння з товаришами по службі. До нових зустрічей!

Дивіться також, які круті подаруночки можна придумати Для чоловіків і Для жінок