Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д
11.12.2018 16:43:45

Подарунки для чоловіків: просто і креативно

Привіт прекрасним дамам! От не знаємо, чи доводилося вам бути снігурками... Але подарунки своїм милим-дорогим ви вже точно до Нового року готували. Один рух, колючий дотик гілочки, і, вуаля – пакуночок під ялинкою. В цьому році сценарій той самий. Тільки давайте без «ой не знаю, що дарувааати». Епіцентр запускає чари натхнення прямо у ваш бік – встигайте ловити ідеї! З нас – варіанти, а з вас – гарний настрій. Поїхали!

Час на читання: 7-8 хвилин

Подарунки для чоловіків: просто і креативно

Звідки взявся синдром «Ручку – ні за що»?

Набрид за останнє десятиліття один стереотипчик – в 2019 прийшов час його розвіювати. Мова про всіляку канцелярію з розряду «luxury», мовляв «це дарують тільки якщо фантазії не вистачило». Ох і неправда. По-перше, не завжди і не всім потрібно бути «хоп-хей-ла-ла-лей», іноді – саме час для солідності та респектабельності. По-друге, ніхто не говорить про банальні набори noname. Енергія відомих авторитетних брендів, знаєте, наче цунамі – мало кого залишає байдужим. Це можна порівняти із «тим браслетом» в пізнаваному бірюзовому пакеті, про який мріють багато дівчат. Діловий мен теж не відмовиться підписувати важливі документи та договори видною ручкою, та ще й подарованою вами (ой, тобто Дідом Морозом).

Гарна ручка у подарунок чоловікові

Історія подарунка починається ще з епохи аристократів, коли якісне перо, вручене до визначної дати вважалося ознакою уважності та гарного тону. Вже з тих пір дизайн інструменту для письма підбирали, орієнтуючись на смаки «претендента», що вже казати про зараз – коли перед очима мільйон варіантів.

Це може бути стильна кулькова ручка, розроблена за останніми технологіями. Або ж пір'яна – класика з відсиланням до романтичних часів у стилі 18-19 століття. І третій варіант – роликова ручка – порадує любителів «автоматизованого» писання.

Ціна на вироби в люкс-сегменті відрізняється. Так, найдорожчі – це однозначно «паркери» із дорогоцінним оздобленням – платина, золото і так далі. Вони вважаються колекційними.

Види ручок для подарунку

Слева направо: шариковая ручка Sheaffer Gift Collection 500, перьевая ручка Parker Sonnet 17 Stainless Steel 84 912C и ручка-ролер Parker Ingenuity Brown Rubber Metal CT 5TH 90 652K

Зате в чому точно не звинуватиш такий презент, так це в несерйозності та придуркуватості. Презент відмінно підходить для солідного чоловіка, нехай навіть під час ранкової «Вівсянки, сер!» він цією ручкою буде заповнювати судоку або кросворд. А якщо у нього бувають часті ділові зустрічі з представниками бізнесу і влади – так і поготів маст-хев під ялинку!

В цілому, добре грають і багато пропонують такі імена: Parker, Senator, Regal, Sheaffer, Waterman.

Діловий чоловік

Не даруйте, якщо... Якщо ви точно знаєте, що чоловік цей подарунок заховає куди подалі. Це не якесь там «Яйце Фаберже», щоб самотньо запорошуватися за склом серванта.

Ура, Продуктивний щоденник

В продовження діловитості пропонуємо розглянути варіант щоденника «максимальної концентрації» на найближчі півроку. Що це означає? Здавалося б, в друкованої продукції не так багато шансів стати гарним новорічним подарунком...

Але тут ви бачите Його. Бездоганно оформлений – лаконічна обкладинка, приємні на дотик листи, характерний запах паперу... А головне – концепція. Тут відбувається справжній діалог між власником і Продуктивним: кожна нова сторінка наближає до мети, якою б недосяжною вона не здавалася на початку шляху. Головна його фішка – допомогти власнику сфокусуватися, оцінити та поліпшити свою власну продуктивність.

Продуктивний щоденник

Продуктивний щоденник (укр.) чорний

Спойлер: розглядається метод постановки SMART-цілі та техніка управління часом Pomodoro. Видання вчить поєднувати жорстке планування часу з креативом. І результат обіцяє бути гарнесеньким.

Щоб почати правильно користуватися щоденником, досить уважно почитати інструкцію до нього (до речі, безпрецедентний випадок – щоденник з інструкцією!). Якщо коротко: пропонується йди до заповітної мрії в кілька етапів (щоденний, тижневий, місячний), зриваючи, образно кажучи, по дорозі зірочки: від карликових до гігантів розміром з сонце.

Не даруйте, якщо... Немає людини, яка жодного разу в житті не відкладала би свої справи на завтра, не опускала б рученята, не зупинялася би на півдорозі. Відповідно такий подаруночок буде корисний всім без винятку.

Чоловік з щоденником

План по захопленню світу за допомогою... психології

Амбіції. Вони властиві всім, а чоловікам – поготів. То ж чому б не підживити «паросток» амбіцій гарною книгою? Нові корисні знання (а тим більше, якщо вони можуть бути застосовані на практиці) ще нікому не заважали.

Тренд на книжки з психології, саморозвитку та розвитку бізнесу не згасає, та й вибір свіжої літератури – величезний. Це може бути філософська спрямованість, історії інших культур. Наприклад, «Історія лідера» від Далай-лами XIV – вкрай надихаючий маніфест, де на реальному прикладі показується істинний типаж лідера. Яким він повинен бути, щоб здолати світові економічні проблеми і максимально ефективно взаємодіяти з навколишнім середовищем? Все починається з... бачення речей такими, якими вони є. В результаті книжка показує, як розуміти будь-які взаємозв'язки в світі бізнесу/політики і правильно оцінювати їх вплив.

Книга Далай-лама XIV Шлях лідера

Книга Далай-лама XIV «Шлях лідера» 978-617-679-546-9

Або, наприклад, книга, що навчає... креативу. А що, цілком життєво: із логікою все в порядку, стратегічне мислення теж «нічо так», а фантазій і «лампочок над головою» – не густо. Сторінки видання знайомлять читача з крутої методикою від лондонського творчого мислителя Рода Джадкінса. Це як пробудження від сну: коли відкриваєш очі, а повсякденні предмети і ситуації навколо раптом показують «справжнє обличчя», яке, виявляється, не завадило б апгрейднути. Одним словом, обережно! Ця сотка творчих завдань викличе у вас потік креативних вигадок, а там і до кардинального перетворення світу недалеко.

Книга Джадкінс Р. «Идеи – твоя самая твердая валюта. 100 вдохновляющих заданий для развития креативности»

Книга Джадкінс Р. «Идеи – твоя самая твердая валюта. 100 вдохновляющих заданий для развития креативности»

Не даруйте, якщо... Стальних аргументів проти майже немає, адже дарунок у вигляді книжки – як не крути, класика. Але все ж, далеко не кожен добродій знаходить час і бажання поводити очима по рядках. Хтось бігає, хтось майструє кораблики або гуляє з собакою. Хіба мало справ! Краще з'ясувати це заздалегідь.

Відірви мене, відірви, я – купон любові!

А цей абзац, дівчата, читайте тільки в тому випадку, якщо закохані – подарунок безперечно відноситься до категорії ванільних. Ідея добре підійде всім, хто хоче приправити під ялинкою «любовними спеціями». Основна фішка – абсолютна нематеріальність. Тут будуть дії чистісінького сорту.

Сюрприз для хлопця

Невелика книжечка з оригінальним дизайном таїть в собі 20 різноманітних завдань, які здатні розбурхати фантазію, освіжити трохи «заболочені» відносини і взагалі додати нових фарб у життя пари. Якщо узагальнити, це дуже тонка психологічна гра, немов "Начальник – виконавець", адже всі завдання (серед яких є й смішні, й еротико-романтичні) за фактом виконання офіційно затверджуються підписом на відривному купоні. Так що все на повному серйозі! Окрім кумедних, відвертих, а часом і таємних фантазій...

Подарунковий набір Відривні купони для закоханих

Подарунковий набір Відривні купони для закоханих

Не даруйте, якщо... Якщо ви не відчуваєте щирого душевного відгуку на цю затію, адже тут саме той випадок, коли треба «від щирого серця».

Супертандем: бар і книга

Хлопці часом брутальні. Так! Вони люблять посидіти в барі з друзями, або навіть наодинці – чаклуючи над ноутбуком, захоплено стежачи за футбольною грою або... читаючи книгу.

Тут можна влаштувати веселу багатоходовочку – книга про бар, яку він, можливо, на барі й прочитає. Серйозно. Адже алкоголем можна захоплюватися навіть з точки зору теорії: з такою кількістю історій походження, способів створення і унікальних рецептур...

«Прохідний квиток» до прочитання тут, звісно, 18+. Для прикладу: практичні путівники по віскі/вину/пиву. Якщо говорити про те ж вино – мрію стати першокласним сомельє ніхто не відміняв. А бажання дивувати і вражати відмінним підбором напою до будь-якої страви – цілком обгрунтовано. Так що, Дід Мороз, до виконання!

Книги про бари та алкоголь

Слева направо: Адам Макдауелл «Drinks. Крепкий алкоголь. Коктейли. Вино и пиво. Практический путеводитель», Сіріл Маль «Чистый виски. Настольный путеводитель» , Мадлен Пакетт «Wine Folly. Вино. Практический путеводитель»

Не даруйте, якщо... Є хлопці, у яких на цю тему алергія. Є і з позицією нейтралітету. Тут, дівчатка, потрібна попередня розвідка. І якщо тема не знаходиться в радіусі інтересів чоловіка – навіщо бути поганим Сантою?

Пограємо в слідчого: детективи 2019

...Виходячи з бару мсьє несподівано став свідком дивної події... За ріг будинку ковзнула знайома тінь... А далі – секрет. Тому що розгадувати загадки по ходу читання свіжого детективу – суперзахоплююче. Якщо до того ж заховати подаруночок у квартирі, намалювавши схему пошуку на кшталт новорічного квесту... Починайте.

Чоловік-детектив

До речі, маємо в запасі тест на принципи. Ваш мсьє може бути затятим читцем детективного жанру, а тому і догодити йому буде складніше. Взагалі, в класичному варіанті детектива дуже важлива повнота фактів, а інакше розгадка таємниці виявиться в дусі станіславського «не вірю!». Обов'язкові інгредієнти: злочин, розслідування, винні, конфлікт, беззаконня. А перемагає – справедливість. Як впізнати такий першокласний детектив?

  • 1. Робіть ставку на класику – книги Агати Крісті, Артура Конан Дойла та інших метрів у твердій обкладинці та «ошатному» виданні справляють незабутнє враження.
  • 2. Вручайте те, що вразило вас самих. Сяючі очі при цьому скажуть все за вас.
  • 3. Спробуйте влаштувати «розшук» гідного чтива за відгуками в інтернеті. Як показує практика, у такий спосіб дійсно можна відшукати цінний літературний скарб. Але не завжди.
  • 4. Даруйте популярні речі, з якими вже «трапилася» екранізація. Наприклад, книгу «Ночной администратор» Джона Ле Карре.
Книги детективи

Не даруйте, якщо... Причина як і в попередньому випадку криється в захопленнях. Програмістів, припустимо, взагалі найчастіше хвилює технічна, наукова література. Завзятий автомобіліст замість головоломного сюжету віддасть перевагу тусовці в гаражі під капотом. А шахіст краще спробує поставити товаришеві черговий шах і мат.

Знищувач документів для ділового чоловіка

В продовження теми сищиків і шерлоків. В новорічному мішку завалявся ще один унікальний презентик – знищувач документів. Кодове ім'я – шредер. Однак розглядаємо його тільки для: а) дуже ділового; б) неймовірно скритного; в) педантичного і акуратного; г) дещо нервового хлопця. Взагалі, головне, щоб він регулярно мав справу з горою документів підвищеної важливості і їх нікуди було дівати. Необізнані бачать в даруванні знищувача гумор, стьоб або нісенітницю. Але ви ж із хлопцем обидва знаєте, як важливо позбуватися від доказів і замітати сліди.

Дія шредера

Прилад, звичайно, солідний. Головне призначення – на дрібну соломку розсікати ваш папір. Був собі документ – і нема. До речі, за шириною цих самих смужок переробленого матеріалу судять про тип секретності, який може забезпечити та чи інша модель шредера (цілих 5 рівнів, чим дрібніше ріже – тим секретніше). А ще, багато з них окрім паперу із задоволенням «поїдають» скріпки/скоби, кредитки, CD-диски. Воістину є над чим замислитися – така глобальна чистка у Новому році піде багатьом на користь.

Не даруйте, якщо... Якщо ваш чоловік вважає за краще рвати (і метати) вручну. Що ж. Навіщо все ускладнювати. Спритність пальців і ніякого шахрайства.

Вибір новорічного подарунка для нього

Як вам наша розмова? Здорово, якщо виловили актуальний варіант. Або ж зарядилися енергією для пошуку. Бажаємо вам підходити до всіх приготувань з легкістю, радістю, гумором і... з розумом. А дарувати – тільки з любов'ю!

Читайте також про Подарунки для неї