Каталог товарів
Київ
Київ, вул. Полярна, 20-Д

Вакансії

27.ua – це команда фахівців, захоплених своєю справою! У щоденній роботі ми керуємося принципами, які дають змогу 27.ua бути більше ніж інтернет-гіпермаркетом.

Запрошуємо Вас до нашої команди на такі вакансії:Наші принципи

Наші принципи – не просто те, що написано на папері. Вони реальні: це те, що ми робимо насправді. Цими принципами команда 27.ua керується щодня. Вони є однією з тих складових, які в сумі роблять 27.ua більше ніж інтернет-гіпермаркетом.

Інтереси покупців – пріоритет

Напрямок нашої роботи – від потреб покупців до побудови виробничих процесів. Усі наші зусилля націлені на те, щоб завоювати та утримати довіру клієнтів, адже вони для нас є головним пріоритетом.

Ставлення до роботи з позиції власника бізнесу

Ми діємо від імені компанії та ніколи не говоримо: «я не повинен це робити» чи «це не моя робота». Всі наші дії націлені на досягнення спільних, довгострокових результатів.

Спрощення та оптимізація

Ми постійно шукаємо шляхи спрощення складних процесів і впроваджуємо інновації, при цьому не обмежуючи себе середнім результатом через відсутність альтернативи. Ми шукаємо нові шляхи вирішення питань. Усі ці дії мають на меті забезпечення максимального комфорту та задоволення покупців.

Самовдосконалення

Наша команда – це спеціалісти з багатим досвідом і глибокими знаннями. Ми прагнемо більшого і постійно працюємо над вдосконаленням своїх знань і навичок.

Кар`єра та самореалізація

Наші співробітники зацікавлені у тому, щоб будувати кар`єру та розвиватися у своїй спеціальності. Весь набутий потенціал вони реалізують у різних напрямках компанії. Більш досвідчені навчають своїх колег, які цього потребують. Керівництво працює в інтересах співробітників, створюючи всі умови для їх самореалізації.
Ми намагаємося бути допитливими та шукаємо нові можливості для вирішення різних питань.

Високі стандарти у всьому

Ми постійно впроваджуємо високі стандарти у всіх напрямках роботи компанії. Намагаємося дотримуватися найвищих показників щодо якості товарів, послуг і процесів. Ми робимо так, щоб всі ці дії не створювали дискомфорту для покупців.

Не існує малозначних дрібниць

Ми завжди приділяємо увагу кожній дрібниці на всіх етапах обслуговування клієнтів. На всіх рівнях і напрямках працюємо на 100%, заглиблюючись і вивчаючи найдрібніші деталі. Адже саме від них залежить якість надання послуг у цілому.

Швидкість дій

Ми приймаємо рішення оперативно і не витрачаємо час, якщо цього не потребує ситуація.

Ощадливість

Ми кропітливо зважуємо доцільність усіх витрат. Як наслідок, це приводить до більш вигідних цінових пропозицій для наших клієнтів і повернення вкладених інвестицій. Якісно сплановані бізнес-процеси спрямовані на те, щоб надати покупцям найбільш конкурентноспроможні послуги та сервіс.

Довіра

Ми уважно слухаємо, відверто говоримо і шанобливо ставимося до наших клієнтів, партнерів та колег. Намагаємося бути самокритичними, навіть тоді, коли це неприємно і незручно. Ми цінуємо довіру та завжди виконуємо взяті на себе зобов'язання.

Відстоювати свою позицію та поважати остаточні рішення

Кожен працівник висловлює та відстоює свою позицію, навіть якщо вона відрізняється від думки більшості. Але коли фінальне рішення вже прийнято — ми поважаємо, підтримуємо і не ставимо його правильність під сумнів. Ми – це команда однодумців, які дивляться в одному напрямку.

Цілеспрямованість

Ми зосереджуємося на двох основних цілях – якості та своєчасності. Не зважаючи на складнощі, ми знову ставимо цілі перед собою та досягаємо їх.

Сімейні цінності

Інтереси компанії та окремого працівника – неподільні. Тому, окрім робочих питань, ми дуже шанобливо ставимося до сімейного та особистого життя кожного співробітника.